Úvod  |  VOP  |  KTL  |  Nejčastěji kladené dotazy  |  Soutěžní podmínky  |  TECH-LIT SK  |  Statek Ostružno

Historie

Přemysl Škaloud

PŘEMYSL ŠKALOUD
Zakladatel TECH-LIT s.r.o.

MOTTO: Štěstí přeje připraveným

Firmu TECH-LIT jsem založil v červenci 2007 na základě osobních zkušeností z oboru, chuti se osamostatnit,
dělat věci po svém a to především s novými a lepšími nápady. 

Pocházím ze zemědělské rodiny, kde se uznávala každodenní tvrdá dřina a samostatnost. Už během studií oboru elektrikář-silnoproud mě neustále doprovázely myšlenky, jak zlepšit efektivitu práce a pracovní procesy. Jakým způsobem vše zjednodušit a zvládat tak více práce s menším úsilím? Tyto otázky a pátrání po řešení mě doprovází i dnes.

V roce 1992 jsem se svou modrou Škodou 120 začal pracovat jako obchodní zástupce a poprvé se setkal s pojmy „Technická chemie a nářadí“. I přes těžké začátky plné chyb a poučení jsem se propracoval ke každodenně používanému know how – „PRODEJNÍ SYSTÉM“.
Právě chyby a následné poučení z nich mě přivedly na osobní systém, tehdy ještě „6 KROKŮ PRODEJE“.

Prvopočátkem k založení TECH-LIT byla osobní zkušenost na strojírenském veletrhu v Mnichově. TECHNOLIT GmbH mě oslovil nejen svou působností a rozsahem a především také lidmi. Bylo patrné, že společnost má zavedený systém, progres, nové a jiné produkty a především cíl s budoucností pro další generace.

Bylo mi hned jasné, že tohle je firma, se kterou chci spolupracovat, výrobky, které chci prodávat a hlavně spolehlivý partner, kterému lze důvěřovat.
Po představení konceptu společnosti s působností na českém trhu a osobním pohovoru s majitelem TECHNOLIT GmbH jsem v roce 2007 založil
TECH-LIT s.r.o. Jako zakladatel a zároveň strůjce konceptu TECH-LIT jsem již od začátku nastavil férová pravidla s platností pro všechny, bez výjimky. 


Když se zpětně ohlédnu do historie první kapitoly TECH-LIT, vidím mnoho zkušeností a zároveň poučení, legraci i dřinu, nápady i omyly a v neposlední řadě i vzestupy a pády. Také mnoho dní s sebou neslo otázku „Máme na to vůbec? Zvládneme ten stres a tu zodpovědnost role TECH-LIT…?“ Nikdy jsme nezaváhali a vždy si odpověděli, ano máme, a to bez ohledu na zdánlivou únavu či strach z případného neúspěchu. 

Již nemluvím pouze o sobě. Z rodinné firmy jsme postupem času vybudovali tým lidí - zaměstnanců, obchodních zástupců, manažerů s nadšením, energií, nápady a hlavně smyslem pro zákazníka. V roce 2014 jsem se přesunul do pozice poradce i pozorovatele a díky odstupu od firemních denních procesů jsem získal pohled na komplexní chod TECH-LIT.

Je radost pozorovat systematičnost práce a především pak spokojeného zákazníka, kterému TECH-LIT přináší řešení. ZÁKAZNÍK bude vždy základním stavebním kamenem a zároveň ukazatelem, který udává směr v TECH-LIT. 

 

Přemysl Škaloud

 

Spolupracujeme

Výčet ze společností s kterými spolupracujeme

 
 
 

Přepnout do verze pro tablet / PC
Úvod  |  Ochrana dat  |  Copyright a právní podmínky

TECH-LIT s.r.o., průmyslová chemie, lepidla, odmašťovače, elektrody

Společnost TECH-LIT s.r.o. zastupuje na českém trhu německou společnost TECHNOLIT GmbH, která má více než 30-tiletou tradici na evropském trhu. V našem prodejním sortimentu naleznete výrobky určené do sféry opravárenství, údržby a výroby.

2015 © TECHLIT s r.o. design REMOEX CZ a.s. | programování MagicHouse s.r.o.
Některá jména, loga, design, titulky, slova nebo slovní spojení použitá na těchto www stránkách mohou být, nebo jsou registrovanými ochrannými známkami, servisními značkami nebo obchodními jmény příslušných vlastníků.

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.

V pořádku