Úvod  |  VOP  |  KTL  |  Nejčastěji kladené dotazy  |  Soutěžní podmínky  |  TECH-LIT SK  |  Statek Ostružno

Současnost

ROBERT ŠKALOUD
Pokračovatel a rozšiřovatel TECH-LIT s.r.o.

MOTTO: 2x měř, 1x řež - ať činíš a říkáš komukoliv cokoliv.

Robert ŠkaloudV TECH-LIT působím již od samotného založení, kdy jsem se ještě jako student podílel spolu se svým otcem na nových začátcích. V současné době jsem se dostal do role pokračovatele TECH-LIT s jasným úkolem – rozšířit svět TECH-LIT a hlavně škálu produktů TECHNOLIT GmbH do každé české dílny.      

Jako malý „špunt“ jsem neustále testoval možnosti svých oblíbených hraček. Co vše plastová Tatra uveze, jaké pozoruhodnosti se dají postavit z Merkuru a Lega. Postupem času jsem si vypěstoval osobní vztah a zájem k naší zahradní dílně, opravám všeho druhu, každodenní údržbě a výrobě čehokoliv ... 

V roce 2008 jsem úspěšně absolvoval „zkoušku dospělosti“, která završila mé studium na Gymnáziu v Hořicích v Podkrkonoší. Následující den jsem opětovně stál před zraky přihlížejících, tentokrát už však v reálném pracovním životě. První den v terénu u zákazníků TECH-LIT, kdy jsem vysvětloval řešení výrobků TECHNOLIT GmbH a přínosy případné spolupráce s TECH-LIT, nezapomenu dodnes. Z prvopočátku formální spolupráce se posunula v dobré  vztahy a tito zákazníci jsou mými dobrými přáteli dodnes, a to i přes skutečnost, že jsou mezi námi mnohdy i 30 leté věkové rozdíly.

Naši lidé v TECH-LIT říkají, že jim čas oproti předcházejícím pracovním zkušenostem utíká o mnoho rychleji. Nedivím se, v TECH-LIT Vás čeká : ZODPOVĚDNOST – SAMOSTATNOST – TRPĚLIVOST ZKUŠENOST - OSOBNÍ PŘÍNOS. Tato fakta jsou přeci motorem práce, aby byla nejen povinností, ale i zábavou, dávala smysl a patřičně utíkala.

Otevřeně neuznávám neférovost a necharakterní přístup k zákazníkovi. Budujeme dlouholetý vztah Vy a zákazník v "dresu" TECH-LIT.Osobně dbám na sebevzdělávání každého v TECH-LIT. Lidé u nás jsou různí, a proto přistupujeme ke každému individuálně. Razím systém práce: LIDI pro LIDI, protože jedině tak vše dává patřičný smysl :-).

Robert Škaloud

 

 

Spolupracujeme

Výčet ze společností s kterými spolupracujeme

 
 
 

Přepnout do verze pro tablet / PC
Úvod  |  Ochrana dat  |  Copyright a právní podmínky

TECH-LIT s.r.o., průmyslová chemie, lepidla, odmašťovače, elektrody

Společnost TECH-LIT s.r.o. zastupuje na českém trhu německou společnost TECHNOLIT GmbH, která má více než 30-tiletou tradici na evropském trhu. V našem prodejním sortimentu naleznete výrobky určené do sféry opravárenství, údržby a výroby.

2015 © TECHLIT s r.o. design REMOEX CZ a.s. | programování MagicHouse s.r.o.
Některá jména, loga, design, titulky, slova nebo slovní spojení použitá na těchto www stránkách mohou být, nebo jsou registrovanými ochrannými známkami, servisními značkami nebo obchodními jmény příslušných vlastníků.

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.

V pořádku