Úvod  |  VOP  |  KTL  |  Nejčastěji kladené dotazy  |  Soutěžní podmínky  |  TECH-LIT SK  |  Statek Ostružno

Vojtův servis

  Zdravím všechny návštěvníky webu, naše čtenáře, zákazníky, příznivce a v neposlední řadě i
  uživatele výrobků TECHNOLIT.
Vojta 1

Jmenuji se Vojtěch Gápa, v TECH-LITu pracuji jako logistik a budu vás pravidelně provázet touto rubrikou. Chci vám ukázat naše výrobky v akci, jejich kvalitu a přínos.
 
Ve společnosti pracuji již od roku 2013 a denně mi pod rukama projde několik stovek výrobků, jež míří splnit svůj úkol k vám – zákazníkům. Mnohokrát mne napadlo,
jak to či ono může v praxi fungovat. Skutečně ty věcičky umí, co se píše? 
Odpověď na sebe nenechala dlouho čekat – prostě to vyzkouším. 

Takže přátelé, sdílejte se mnou zkušenosti, pište připomínky a tipy, ptejte se.
Jsem tu pro vás!
logo černé

Tak... jdeme na to :-)  

Váš Vojta
vojta@tech-lit.cz

 

Zabalte své ruce do neviditelných rukavic!

Zachovat si čisté ruce při jakékoliv manuální práci je skoro nemožné, pokud tedy zrovna nemáte pracovní rukavice, které jsou asi tou nejjednodušší ochranou. Některé činnosti však nošení ochranných rukavic neumožňují a zaneřáděné ruce se po práci čistí velmi obtížně. Mám pro vás TIP, jak si mytí rukou po práci usnadnit.

Gabutex - Biologicky odbouratelný čistič

Biologicky odbouratelný čistič Gabutex odstraňuje barvy, laky, fixy, dehet, maziva i graffiti. Neobsahuje žádná rozpouštědla silně zatěžující životní prostředí a má vynikající vlastnosti při rozpouštění nečistot.

AMS

Neonové značkovací spreje AMS

V tomto díle se zaměříme na výhody značkovacích sprejů AMS – Markierspray, které jsou určeny k rychlému, čistému a preciznímu značení. Pro zdůraznění některých vlastností jsem využil konkurenční značkovací sprej, aby ukázky byly lépe viditelné.

Ochranné nástřiky TECHNOLIT

V tomto díle si otestujeme některé vlastnosti ochranných nástřiků – tentokrát jsem totiž sáhl po ochraně proti korozi z řady produktů TECHNOLIT. Na první pohled se může zdát, že se jedná o stejné spreje. Ve skutečnosti jsou však díky svým vlastnostem zcela rozdílné. Tak se pojďte podívat se mnou, jak tomu ve skutečnosti vlastně je.

Rukavice HCHS odolají i žíravině

Doposud jsem neměl tu čest s rukavicemi HCHS pro manipulaci s chemikáliemi ani se žáruvzdornými kevlarovými rukavicemi HHP. Tentokrát s nasazením vlastního zdraví – má důvěra v produkty TECHNOLIT očividně nezná hranic.

Multibond – obstojí i pod vodou

Zajímalo mě, jak se Multibond chová pod vodou – a vlastně nejen tam. Ukážu vám, co tento výrobek dokáže a proč je u našich zákazníků tak oblíbený. 

Tentokrát jsme pro Vás natočili i video!

TSA - titanové čepelové nůžky

Titanové čepelové nůžky TSA - zasahují vždy, kdy je to potřeba

Mít po ruce nůžky, které budou moci zasáhnout, kdykoliv je potřeba, tak to je hodně velká paráda. Doposud jsem se s vámi nepodělil o zkušenosti s TSA – Titanklingen-Schneider „ALIGATOR“, které se staly mým každodenním pomocníkem.

WL50 5v1

Zaostřeno na WL50 - 5v1

Tak si tak pročítám rubriku o WL50 v Technovinách 7 a říkám si, že se to WLko tváří jako ideální univerzální pomocník. Jeden sprej a hned 5 vlastností v jednom?
No, tak to se na to pěkně podíváme, co říkáte :-)?

Jak na olejové skvrny

Jak na olejové skvrny z dlažby

Ptáte se mě, jak odstranit olejové skvrny ze zámkové dlažby. Mnozí tvrdí, že je to takřka nemožné. Já tvrdím, že s námi to zvládnete!

Prevence v rámci údržby je skvělá věc, ale mnohdy nastanou situace, kdy na řadu musí přijít čištění. Znáte to – drobné úniky motorového oleje z auta na příjezdové cestě ke garáži či nepěkné mastné fleky po příjemné grilovačce s rodinou či přáteli na vaší vydlážděné terase. Nebo třeba nešťastný parking traktoru na nové zámkové dlažbě. Milane, díky za dotaz a posílám ti odpověď prostřednictvím fotografií.

test SMSW

TEST: speciální kovový vrták SMSW

Ani jsem se nenadál a 4. vydání mé rubriky je tu. Úvodem bych vám chtěl poděkovat za vaši přízeň. Velmi mě těší váš zájem o mé testy a experimenty. 

Není to tak dávno, co jsem potřeboval přivrtat poličku v panelovém bytě, a to mi samozřejmě vnuklo myšlenku na test našich nejprodávanějších vrtáků
SMSW – Special-Metallbohrer.

Kolik otvorů se mi podařilo s jedním vrtákem vyvrtat? A jak obstály konkurenční vrtáky určené do oceli v našem testu? To vše se dozvíte v následujícím článku :-)

 

Jak být v suchu nejen mezi kapkami deště

Jaro je tu a spolu s ním nejen dobré rozpoložení s prvními slunnými dny, ale také rosa a čím dál častější dešťové přeháňky. Znáte to také: hurá na kolo, do lesa, do parku… ale co když nás zaskočí nečekaný déšť? Mokré vlasy, bunda, kalhoty a co hlavně – nepříjemně promáchané boty! To může pěkně pokazit jarní náladu.

Testujeme na plné obrátky

Testujeme na plné obrátky

Zima je v plném proudu, údržba aut je zdárně za námi a já jsem se vrhl do dílny na experimentální testování kotoučů. Jak jsem zjistil, na trhu je jich nepřeberné množství značek i druhů, tak jsem nijak nespekuloval a bezmyšlenkovitě sáhl po prvním kotouči, který na mě hleděl z regálu. Testu jsem tedy podrobil brusný kotouč GCS – Green Corps a proti němu dva náhodně zakoupené brusné kotouče.

Multifunkční pěna nejen do vašeho automobilu

Dávka slunných letních dnů je za námi a máme tu podzim. Ani špatné počasí mi ale nezabrání v tom, abych se s vervou a úsměvem na tváři pustil do dalšího prověřování našich výrobků. Dnes se společně vrhneme na multifunkční pěnu MFS, která nahradí hned několik výrobků současně. 

Spolupracujeme

Výčet ze společností s kterými spolupracujeme

 
 
 

Přepnout do verze pro tablet / PC
Úvod  |  Ochrana dat  |  Copyright a právní podmínky

TECH-LIT s.r.o., průmyslová chemie, lepidla, odmašťovače, elektrody

Společnost TECH-LIT s.r.o. zastupuje na českém trhu německou společnost TECHNOLIT GmbH, která má více než 30-tiletou tradici na evropském trhu. V našem prodejním sortimentu naleznete výrobky určené do sféry opravárenství, údržby a výroby.

2015 © TECHLIT s r.o. design REMOEX CZ a.s. | programování MagicHouse s.r.o.
Některá jména, loga, design, titulky, slova nebo slovní spojení použitá na těchto www stránkách mohou být, nebo jsou registrovanými ochrannými známkami, servisními značkami nebo obchodními jmény příslušných vlastníků.

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.

V pořádku