Úvod  |  VOP  |  KTL  |  Nejčastěji kladené dotazy  |  Soutěžní podmínky  |  TECH-LIT SK  |  Statek Ostružno

Gabutex - Biologicky odbouratelný čistič

 

 

Jednou z letošních novinek našeho produktového portfolia je všestranně univerzální a biologicky odbouratelný čistič Gabutex. Jeho hlavní předností je nezávadnost vůči životnímu prostředí, rychlost a ze zkušenosti vím, že i vysoká účinnost. Vyzkoušel jsem, z jakých povrchů dokáže Gabutex nečistoty a nánosy bezezbytku odstranit

 

 

 

 

 

 

»» Hladké povrchy

Hladké povrchy, jako je plast, sklo nebo plech, jsou pro Gabutex asi tou nejsnadnější překážkou. Pro zkoušku jsem zvolil okno, plastové venkovní dveře a plechový plot.

 

Dveře jsem znehodnotil pomocí černé základové barvy, značkovací barvy, ochranného zinkového nástřiku a mazadla. Na znečištěný povrch jsem aplikoval Gabutex a následně vrstvu narušil pomocí kartáče. Tlakem vody se mi podařilo smýt téměř všechno znečištění. Na zbylé šmouhy a mapy jsem opětovně aplikoval Gabutex a povrch dočistil pomocí mikroutěrky

 

Základová černá barva šla odstranit jednoduše a rychle. Stačilo k tomu pár nástřiků a chvíle strpení, poté bylo možné barvu ze skla snadno setřít pomocí papírové utěrky. K dokonalému dočištění povrchu jsem použil vodu a naši multifunkční pěnu MFS.

»» Pórovité povrchy

Ke zkoušce se přímo nabízel všudypřítomný betonový povrch a jeho kamenitá struktura. U pórovitých povrchů si čištění žádá větší pozornost i více vaší energie.

Ochrannou vrstvu zinku se podařilo odstranit i z kamenitého povrchu. Po aplikaci Gabutexu bylo nutné povrch narušit kartáčem a poté opláchnout vodou.

»» Gabutex a graffiti

Gabutex spolehlivě naruší i barvy na graffiti, u těch je však nutné vyčkat a nechat čistič působit i několik minut. Odstranění graffiti se všeobecně považuje za jeden z nejobtížnějších úkolů. Gabutex však boduje i v této disciplíně.

 

03_PLOT_čisty03_PLOT_tuk03_PLOT_zakladovka03_PLOT_zinek03_PLOT_značkovačSKLO_1SKLO_2SKLO_3SKLO_4SKLO_5SKLO_6SKLO_7SKLO_8SKLO_9SKLO_10SKLO_11

Spolupracujeme

Výčet ze společností s kterými spolupracujeme

 
 
 

Přepnout do verze pro tablet / PC
Úvod  |  Ochrana dat  |  Copyright a právní podmínky

TECH-LIT s.r.o., průmyslová chemie, lepidla, odmašťovače, elektrody

Společnost TECH-LIT s.r.o. zastupuje na českém trhu německou společnost TECHNOLIT GmbH, která má více než 30-tiletou tradici na evropském trhu. V našem prodejním sortimentu naleznete výrobky určené do sféry opravárenství, údržby a výroby.

2015 © TECHLIT s r.o. design REMOEX CZ a.s. | programování MagicHouse s.r.o.
Některá jména, loga, design, titulky, slova nebo slovní spojení použitá na těchto www stránkách mohou být, nebo jsou registrovanými ochrannými známkami, servisními značkami nebo obchodními jmény příslušných vlastníků.

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.

V pořádku