Úvod  |  VOP  |  KTL  |  Nejčastěji kladené dotazy  |  Soutěžní podmínky  |  TECH-LIT SK  |  Statek Ostružno

Neonové značkovací spreje AMS

Spreje jsou dostupné v šesti neonových barvách – žlutá, oranžová, červená, růžová, modrá a zelená. Škála jasných a zřetelných barev je ideální pro označování sítí v terénu, pro vytyčování zemních prací, ale i pro záchranáře či kulturní akce ve městech.

 

 

 

 

»» Základní uživatelské výhody

Bezpečnostní víčka značkovacích sprejů AMS jsou opatřena pojistkou, kterou je nutné před aplikací odjistit jednoduchým scvaknutím. Až poté lze aplikační mechanismus posunout a barvu nanášet. Tato kombinace dvou jednoduchých prvků brání neúmyslnému spouštění a pro uživatele představuje snadné značení bez špinavých prstů.

Směrová tryska pro přesný postřik umístěná v ose spreje se výborně hodí na tvorbu bodů a čar na zemi nebo na místech blízko u země.

 

Bezpečnostní víčko

 

1) Konzistence

Jako jednu z hlavních předností bych zmínil konzistenci barev, díky které značení nestéká ani neskapává z povrchu. Značkovací spreje totiž obsahují křídu a kvalitní pigmenty, které zajišťují pevnější skupenství barev.

Běžné značkovací spreje na svislých plochách stékají; neobsahují totiž složky, které by zajistily hustší konzistenci barvy, a tím i její přilnavost.

 

 

2) Viditelnost

Syté, velmi jasné a neprůsvitné barvy jsou zárukou skvělé viditelnosti. Svítivost barev zaručuje viditelnost na různých površích, asfaltu, betonu, dlažebních kostkách, štěrku, stromech, trávě, hlíně a podobně

Neonové barvy jsou oproti běžným barvám skvěle viditelné. Viditelnost ve vzdálenosti 5 m (foto 2), viditelnost ve vzdálenosti 25 m (foto 3), viditelnost ve vzdálenosti 40 m (foto 4).

 

 

3) Odolnost

Značení je odolné proti mechanickému poškození i povětrnostním vlivům a zůstává dobře viditelné po dobu 2–3 měsíců. Poté dochází k jeho postupnému vymizení.

Odolnost proti mechanickému poškození je ve srovnání s jinými barvami také výrazně vyšší. Chůze po místech vyznačených značkovači AMS nepředstavuje problém v podobě nežádoucího poškození.

 

 

 

 

4) Přilnavolas a doba schnutí

Pro značkovače je též charakteristické rychlé usychání. Doba schnutí po aplikaci je samozřejmě závislá na povrchu a také aktuálních teplotách. Optimální teplota pro aplikaci je +10 °C.

Letní den, průměrné teploty +25 °C, značení usychá již po pouhé 1 minutě a 25 vteřinách.

 

AMS

Spolupracujeme

Výčet ze společností s kterými spolupracujeme

 
 
 

Přepnout do verze pro tablet / PC
Úvod  |  Ochrana dat  |  Copyright a právní podmínky

TECH-LIT s.r.o., průmyslová chemie, lepidla, odmašťovače, elektrody

Společnost TECH-LIT s.r.o. zastupuje na českém trhu německou společnost TECHNOLIT GmbH, která má více než 30-tiletou tradici na evropském trhu. V našem prodejním sortimentu naleznete výrobky určené do sféry opravárenství, údržby a výroby.

2015 © TECHLIT s r.o. design REMOEX CZ a.s. | programování MagicHouse s.r.o.
Některá jména, loga, design, titulky, slova nebo slovní spojení použitá na těchto www stránkách mohou být, nebo jsou registrovanými ochrannými známkami, servisními značkami nebo obchodními jmény příslušných vlastníků.

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.

V pořádku