Úvod  |  VOP  |  KTL  |  Nejčastěji kladené dotazy  |  Soutěžní podmínky  |  TECH-LIT SK  |  Statek Ostružno

Zaostřeno na WL50 - 5v1


WL50: Co je zač?
WL-50 je ideální mazací olej, který lze použít napříč širokým spektrem odvětví i využití. Na své oblibě získal především díky svým vlastnostem i univerzálnosti. A co víc, díky obsahu mandlového oleje zanechává příjemnou vůni. Kombinace těchto vlastností dělá z WL-50 nepostradatelnou součást každé dobře vybavené dílny. S jedním sprejem šetříte čas, skladovací prostory, svoji peněženku i životnost elektrosoučástek a jiných komponentů. 

Pomáhal i při povodních...
WL-50 se vyznamenal i při povodních, kdy jej použili pracovníci ČEZu: „V roce 2013 jsme výrobek WL-50 ocenili zejména při likvidaci popovodňových škod, a to hlavně pro výbornou schopnost vytěsňování vody z elektrozařízení v kombinaci s čištěním a následnou konzervací. Oceňujeme také rychlost dodání a přednostní jednání v dané složité situaci.“ Mistři tkalcovny z Technolenu zase o WL-50 říkají: „Rychlým použitím nám umožní zabránit přidření a následnému zadření součástek na nepřístupných místech stroje.“

Rozpustí rez
Sám jsem byl zvědav, zda WLko skutečně pomáhá likvidovat rez, a v mnohém nám tak usnadnit práci. Tuto vlastnost jsem odzkoušel na zrezlém závitu s doslova „zamrzlou“ matkou. Povolení matice se zdálo téměř nemožné. Použil jsem tedy WLko a přemístil se k dílenskému svěráku. Za pomoci stranového klíče s okem jsem začal matici povolovat. Jako po másle to rozhodně nešlo, ale z výsledku jsem byl mile překvapen. Díky WLku, které se dostalo mezi spoj, jsem dokázal matici povolit. A co víc – dráha závitu byla zbavena nežádoucí rzi.


Odpuzuje vlhkost

A jak je to se schopností WLka ohledně vytěsňování vlhkosti? Pravda nebo lež?
Otestoval jsem! K celé akci mi posloužila pára z rychlovarné konvice a čiré sklo. Poté, co jsem nechal čiré sklo viditelně zamlžit párou, nastříkal jsem WLko na kovový povrch. Následně jsem dvě čirá skla přiložená k sobě přiblížil k WLku a čekal, co se bude dít. WLko začalo vzlínat a zároveň páru likvidovat. Došlo mi, že je to právě vzlínavost, která si bez problému poradí s vytěsněním vlhkosti.

 

Čistí a maže
WL50 neobsahuje silikony, teflon ani pryskyřici, takže se na namazané předměty a mechanismy nelepí prach. Díky tomu je využíván v lisovnách na konzervaci forem. Na nepříjemné skřípání či vrzání pantů či matic už můžete také zapomenout. WL-50 spolehlivě promaže všechny strojní součásti, šroubové a kloubové spoje, bowdeny, kuličkové výsuvy, kovové části zbraní a loveckých pomůcek, válečková ložiska dopravních pásů a další místa vyžadující pravidelné mazání.

 

Vzlíná
Vzlínavost WLka přímo souvisí s vytěsňování vlhkosti. Tuto vlastnost jsem odzkoušel na zrezlém šroubu, který jsem z části na několik hodin ponořil do WL50. WLko začalo postupem času viditelně vzlínat.
 

WL50 5v1WL50 - rozpouští rezWL50 - rozpouští rezWL50 - rozpouští rezWL50 - rozpouští rezWL50 - rozpouští rezWL50 - rozpouští rezWL50 - rozpouští rezWL50 - rozpouští rezWL50 - rozpouští rezWL50 - rozpouští rezWL50 - rozpouští rezWL50 - rozpouští rezWL50 - rozpouští rezWL50 - rozpouští rezWL50 - rozpouští rezWL50 - odpuzuje vlhkostWL50 - odpuzuje vlhkostWL50 - odpuzuje vlhkostWL50 - odpuzuje vlhkostWL50 - odpuzuje vlhkostWL50 - odpuzuje vlhkostWL50 - odpuzuje vlhkostWL50 - odpuzuje vlhkostWL50 - odpuzuje vlhkostWL50 - odpuzuje vlhkostWL50 - odpuzuje vlhkostWL50 - čistí a mažeWL50 - čistí a mažeWL50 - čistí a mažeWL50 - čistí a mažeWL50 - čistí a mažeWL50 - čistí a mažeWL50 - čistí a mažeWL50 - čistí a mažeWL50 - čistí a mažeWL50 - čistí a mažeWL50 - vzlínáWL50 - vzlínáWL50 - vzlínáWL50 - vzlínáWL50 - vzlínáWL50 - vzlínáWL50 - vzlínáWL50 - vzlínáWL50 - vzlínáWL50 - vzlínáWL50 - vzlínáWL50 - vzlíná

Spolupracujeme

Výčet ze společností s kterými spolupracujeme

 
 
 

Přepnout do verze pro tablet / PC
Úvod  |  Ochrana dat  |  Copyright a právní podmínky

TECH-LIT s.r.o., průmyslová chemie, lepidla, odmašťovače, elektrody

Společnost TECH-LIT s.r.o. zastupuje na českém trhu německou společnost TECHNOLIT GmbH, která má více než 30-tiletou tradici na evropském trhu. V našem prodejním sortimentu naleznete výrobky určené do sféry opravárenství, údržby a výroby.

2015 © TECHLIT s r.o. design REMOEX CZ a.s. | programování MagicHouse s.r.o.
Některá jména, loga, design, titulky, slova nebo slovní spojení použitá na těchto www stránkách mohou být, nebo jsou registrovanými ochrannými známkami, servisními značkami nebo obchodními jmény příslušných vlastníků.

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.

V pořádku