Úvod  |  VOP  |  KTL  |  Nejčastěji kladené dotazy  |  Soutěžní podmínky  |  TECH-LIT SK  |  Statek Ostružno

KTS – 2 v 1: renovace a čištění plastů i gumy

Na horkovzdušnou pistoli raději zapomeňte
Renovace plastů za pomoci horkovzdušné pistole přináší skvělé výsledky. Práce s ní je však velmi náročná a vyžaduje extrémní opatrnost. Při jejím využití je nutné bedlivě sledovat teplotu, aby plast vlivem vysokého žáru nezačal měnit svůj tvar. Existuje ale mnohem jednodušší řešení.

KTS – řešení pro plastové i gumové části
Renovace a čištění plastů i gumy KTS – Kunststoff-Tiefenreiniger „silikonfrei“ představuje kombinaci síly a především šetrnosti. Základem úspěchu je schopnost přípravku vsáknout se do ošetřovaných materiálů, a tím jim nejen navrátit původní vzhled, ale také je na dlouhou dobu zakonzervovat. KTS je tedy vhodné použít i k preventivnímu ošetření jako ochranu před intenzivním slunečním zářením nebo deštěm. Výsledkem je lesk povrchů s čerstvou vůní citrusů.

Z řady produktů Best of TECHNOLIT
Jak již originální německý název napovídá, KTS je zcela bez obsahu silikonů, tzv. „silikonfrei“. Díky tomu jsou ošetřené povrchy bez známek mastnoty a nechytají se na ně nečistoty ani prach. KTS se tak stal žádaným produktem i v procesech výroby, kde jsou kladeny nároky především na bezsilikonové produkty.

Kde všude lze KTS využít
Nevíte-li, kde všude kromě automobilu lze tento přípravek použít, s jistotou můžeme říct, že v podstatě kdekoliv,¨kde je zapotřebí dosáhnout vizuálního efektu i patřičné ochrany. Konkrétně se může jednat o přístrojové desky, zpětná zrcátka, pneumatiky, plastové a gumové části strojů, zařízení i nábytku.
 

Jak KTS používat

Ačkoliv je přípravek určen i k čištění, před aplikací je vhodné důkladně odstranit hrubé a viditelné nečistoty. Poté můžete přistoupit k samotnému nanášení. Aplikace je samozřejmě oproti použití pistole velmi jednoduchá – stačí KTS nanést na houbičku nebo utěrku z mikrovlákna a poté jemně aplikovat na ošetřovanou plochu. Nemusíte přitom vyvíjet nijak výrazný tlak, důležitá je rovnoměrnost a pravidelné kruhové pohyby. Povrch nakonec nechte oschnout a je hotovo. 


Pokud je pro vás výsledek dostačující, máte splněno. Jestliže je však vyblednutí plastového povrchu značné, pro vyšší účinnost doporučujeme aplikaci několikrát zopakovat vždy s hodinovým odstupem. Výsledná účinnost ochrany sice není časem nedotknutelná, ale můžeme o ní hovořit jako o dlouhodobé. Buďte si jisti, že po aplikaci s KTS Kunststoff-Tiefenreiniger „silikonfrei“ budou ošetřované povrchy vypadat téměř jako nové.

 

2 v 1: renovace a čištění plastů i gumy2 v 1: renovace a čištění plastů i gumy2 v 1: renovace a čištění plastů i gumy2 v 1: renovace a čištění plastů i gumy2 v 1: renovace a čištění plastů i gumy

Spolupracujeme

Výčet ze společností s kterými spolupracujeme

 
 
 

Přepnout do verze pro tablet / PC
Úvod  |  Ochrana dat  |  Copyright a právní podmínky

TECH-LIT s.r.o., průmyslová chemie, lepidla, odmašťovače, elektrody

Společnost TECH-LIT s.r.o. zastupuje na českém trhu německou společnost TECHNOLIT GmbH, která má více než 30-tiletou tradici na evropském trhu. V našem prodejním sortimentu naleznete výrobky určené do sféry opravárenství, údržby a výroby.

2015 © TECHLIT s r.o. design REMOEX CZ a.s. | programování MagicHouse s.r.o.
Některá jména, loga, design, titulky, slova nebo slovní spojení použitá na těchto www stránkách mohou být, nebo jsou registrovanými ochrannými známkami, servisními značkami nebo obchodními jmény příslušných vlastníků.

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.

V pořádku