Úvod  |  VOP  |  KTL  |  Nejčastěji kladené dotazy  |  Soutěžní podmínky  |  TECH-LIT SK  |  Statek Ostružno

Povinné školení týkající se výrobků s obsahem diisokyanátů

Připravte se již nyní na blížící se omezení EU a zajistěte si osvědčení o školení pro komerční a průmyslové použití PU lepidel a PU tmelů s obsahem diisokyanátů! Od 24. 8. 2023 je certifikát povinný a bez jeho prokázání může dojít k omezení používání.

Pro snadné získání certifikátu stačí přejít na domovskou stránku https://www.safeusediisocyanates.eu/cs/ ,kde můžete osvědčení získat snadno a rychle prostřednictvím počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Získání certifikátu vám usnadní náš průvodce. Osobní certifikát získáte v krátké době a jeho platnost je 5 let. Výrobky mají na štítku uvedenu následující poznámku: „Ode dne 24. srpna 2023 se pro průmyslové nebo profesionální použití vyžaduje odpovídající odborná příprava.“ Kromě toho najdete upozornění u výrobků na našich webových stránkách. Naše produkty, kterých se to týká, jsou uvedeny níže. Pokud potřebujete pomoc, kontaktujte nás a zeptejte se svého Obchodního zástupce.

Krok za krokem k certifikátu
Rádi bychom Vám dali možnost prokázat prostřednictvím certifikátu, že jste způsobilí pro uživání PU výrobků.
Chcete-li získat tento certifikát, vše, co musíte udělat, je provést tyto kroky:

  1. Použijte odkaz na domovskou stránku https://www.safeusediisocyanates.eu/cs/ a klikněte na „Vlastní
    e-learning“. Následně si můžete rezervovat e-learningový kurz.
  2. Vyberte si školení a jazyk, které vyhovují vašim produktům a aplikacím (Lepidla a těsnící materiály - školení 048, 051).
  3. Do formuláře zadejte své celé jméno a údaje o společnosti a přijměte podmínky a zásady ochrany osobních údajů. Pak pokračujte.
  4. Do příslušného pole zadejte kód kupónu FEICA_21_C11 (kód je časově omezen) a pokračujte.
  5. Školení a stažení certifikátu můžete provést prostřednictvím účtu idloom. Kdykoliv pak můžete získat přístup k aktuálnímu certifikátu nebo jej znovu certifikovat.

Získání certifikátu potvrzuje, že máte rozsáhlé znalosti o polyuretanových výrobcích obsahujících diisokyanát a že jste schopni je bezpečně vyrábět a zpracovávat. Všem našim zákazníkům proto doporučujeme si certifikát zajistit!

Výrobky, které obsahují diisokyanát:

2KO - Dvousložkové lepidlo pro opravy - https://www.tech-lit.cz/2ko

 

 

 

Spolupracujeme

Výčet ze společností s kterými spolupracujeme

 
 
 

Přepnout do verze pro tablet / PC
Úvod  |  Ochrana dat  |  Copyright a právní podmínky

TECH-LIT s.r.o., průmyslová chemie, lepidla, odmašťovače, elektrody

Společnost TECH-LIT s.r.o. zastupuje na českém trhu německou společnost TECHNOLIT GmbH, která má více než 30-tiletou tradici na evropském trhu. V našem prodejním sortimentu naleznete výrobky určené do sféry opravárenství, údržby a výroby.

2015 © TECHLIT s r.o. design REMOEX CZ a.s. | programování MagicHouse s.r.o.
Některá jména, loga, design, titulky, slova nebo slovní spojení použitá na těchto www stránkách mohou být, nebo jsou registrovanými ochrannými známkami, servisními značkami nebo obchodními jmény příslušných vlastníků.

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.

V pořádku