Úvod  |  VOP  |  KTL  |  Nejčastěji kladené dotazy  |  Soutěžní podmínky  |  TECH-LIT SK  |  Statek Ostružno

Novinky

Povinné školení týkající se výrobků s obsahem diisokyanátů

Připravte se již nyní na blížící se omezení EU a zajistěte si osvědčení o školení pro komerční a průmyslové použití PU lepidel a PU tmelů s obsahem diisokyanátů!
Od 24. 8. 2023 je certifikát povinný a bez jeho prokázání může dojít k omezení používání. Více informací naleznete v přiloženém PDF.

TECHNOVINY 17 - Bezpečnost při práci na prvním místě!

V tomto – již sedmnáctém – vydání TECHNOVIN jsme se zaměřili na bezpečnost práce. Již tradičně jsme pro vás připravili technické novinky, které nás nejvíce zaujaly. Poradíme vám, jak strategicky digitalizovat podnikový systém, a představíme vám praktické pomocníky nejen do dílny – vysoce odolnou chemickou kotvu nebo oboustrannou lepicí pásku, která v zátěžovém testu dalece překonala naše očekávání. 

TECHNOVINY 16 - Jak správně ošetřovat lak automobilu

První letošní vydání TECHNOVIN přichází s řadou novinek. Pravidelně se budeme setkávat s odborníkem z domovské firmy TECHNOLIT - Andreasem Göttelem, který se s vámi podělí o praktické tipy k oblíbeným produktům. Novinkou jsou i další inspirativní články z praxe, kde Vám prozradíme, jak může inovativní přístup usnadnit údržbu strojů či celého strojírenského zařízení. Oblíbená soutěž zůstává, vyhrát můžete profi vysavač, který najde využití jak ve vaší dílně, tak v domácnosti.

TECHNOVINY 15 - kvalitní řezný olej do každé dílny

Poslední TECHNOVINY letošního roku míří ke svým čtenářům. V závěrečném vydání jsme se zaměřili na SNO – Schneidöl-Spray „Extra“, řezný olej pro extrémní požadavky při zpracování kovů, který nám pomůže vytvořit ty nejvhodnější řezné podmínky.

V rámci rubriky Vychytaná dílna jsme pro vás našli zajímavé tipy, jak jednoduše využít plastové lahve a zorganizovat si tak svůj pracovní prostor v dílně i doma. Řešení přinášíme i těm, kterým se zaneřáděné ruce po práci čistí velmi obtížně. Více se dozvíte v pravidelné rubrice Vojtova servisu.

TECHNOVINY 14

TECHNOVINY 14 - účinný a efektivní žrout starých nátěrů skutečně existuje

Další vydání TECHNOVIN je plné užitečných rad a tipů, jak si usnadnit práci a ušetřit tak drahocenný čas a námahu.

Ukážeme Vám, že proces odstraňování starých nátěrů může být i snazší než zdlouhavé obrušování či radikální opalování, a to díky našemu ABS - odstraňovač starých nátěrů. 

NOVĚ v prodeji - Gola sady Gambit

Profesionální gola sady z produktové řady Gambit právě v prodeji!

Vyzkoušejte nářadí Gambit vyrobené z vysoce legované chrom-vanadové oceli, která zaručuje vysoký výkon i dlouhou životnost.

NOVĚ v prodeji - Sekáče a vrtáky SDS Plus I SDS Max

Příklepové vrtáky FourMAX SDS-Plus se špičkovým výkonem usnadní vaši práci při použití do (armovaného) betonu, zdiva, přírodního i umělého kamene.

TECHNOVINY 13 - s KTS 2v1 je údržba plastů a gumy hračka

Podívejte se s námi na další ze zajímavých produktů TECHNOLIT, který přináší úsporu i skvělé řešení pro všechny jeho uživatele – KTS renovace a čištění plastů i gumy.

Nezapomněli jsme pro vás vybrat ty nejlepší triky pro úsporu času i peněz. Jak na originální umyvadlo na dílně i nápaditý závěsný prostor na stěně se dozvíte v rubrice Vychytaná dílna na straně 7.

TECHNOVINY 12 - Techtan 2 v 1 Jeden produkt, vícero použití

První letošní vydání Technovin s pořadovým číslem 12 je již mezi vámi. V pravidelné rubrice „Zaostřeno Na…“ jsme se zaměřili na TECHTAN 2v1, který mnozí z vás sice neupotřebí každý den, ale mít ho vždy po ruce se jednoznačně vyplatí!

Titulní strana vybízí k přečtení zajímavého rozhovoru s Alešem Lopraisem, který je známým závodníkem Rallye Dakar. Povídali jsme si o jeho cestě k závodění, náročné přípravě na Rallye Dakar i o tom, co dělá, když zrovna nezávodí.

Stolní kalendář pro rok 2018

Stolní kalendář TECH-LIT 2018 - výherci soutěží

Ani letos jsme nezapomněli do vybraných týdnů stolního kalendáře pro rok 2018 zařadit zajímavé soutěže.

Tak nezapomeňte být ve střehu a soutěžte s námi!

NOVINKY v prodeji - Ergonomická lepidla Multikraft Rapid

Představujeme vám extrémně přilnavá lepidla vhodná pro všechny okamžité opravy, která umožňují bodově přesné nanášení díky jedinečnému ergonomickému tvaru.

NOVINKY v prodeji - Mazadla s technologií OMC2!

Věděli jste, že běžná mazadla mají nižší schopnost pronikání do těžce přístupných míst, což způsobuje vyšší opotřebení ošetřovaných dílů? Zároveň mají tendenci vázat nečistoty, čímž se výrazně snižuje schopnost mazacího účinku.
Zabraňte zbytečnému opotřebení a vyzkoušejte naše nová mazadla s technologií OMC2!

TECHNOVINY 11 - Rukavice, které odolají žíravině

Rok 2017 se blíží do finále a právě v tomto období vám přinášíme poslední letošní číslo TECHNOVIN, již s pořadovým číslem 11.

Nově jsme pro Vás připravili rubriku, kde prověřujeme, jak dobře se s námi znáte, a tak jsme neváhali a zeptali se :-). Nepřehlédněte naši oblíbenou rubriku s Vojtou, kde jsme s nasazením zdraví otestovali rukavice HCHS pro manipulaci s chemikáliemi.

TECHNOVINY 10

TECHNOVINY 10 - Ohlédněte se s námi zpět

Letošní rok je pro TECH-LIT bezpochyby ve znamení 10 – již od roku 2007 rozšiřujeme německý koncept Technolit na český trh a shodou okolností již 10. vydání TECHNOVIN spatřilo světlo světa právě v tento jubilejní rok.

TECHNOVINY 9

TECHNOVINY 9 - Pojďte s námi tvořit vychytanou dílnu!

TECHNOVINY 9 již mezi Vámi a s nimi přichází i výzva - zajímají nás vychytávky vašich dílen, každá úspora místa i ulehčení práce. Otevřeme tak pravidelnou rubriku, která bude inspirovat, radit a hledat ta nejlepší řešení pro vaše dílny.

Tak neváhejte a pojďte do toho s námi!

Technoviny 8

TECHNOVINY 8 - S vozíkem WWJ budete mít nářadí vždy po ruce

První letošní vydání časopisu zamířilo ke svým čtenářům. V Technovinách 8 jsme si povídali s mistrem světa v motokrosovém freestylu Liborem Podmolem o tom, jak a kde trénuje a jak pečuje o sebe a o své motorky. V pravidelné rubrice "Zaostřeno na" jsme se podívali nejen na dílenský vozík WWJ - Werkstattwagen Jumbo, ale také na to, co vše bychom při výběru vozíku neměli opomenout.

Technoviny 7

TECHNOVINY 7 - Zaostřeno na WL50

V závěru roku Vám přinášíme poslední letošní vydání TECHNOVIN. V tomto čísle jsme se zaměřili na WL50 Multifunktions-Spray, 5 vlastností v jednom. Dozvíte se, čím si tento mazací olej získal přízeň našich zákazníků a díky čemu se stal oblíbeným pomocníkem většiny dílen. 

výherce pan Lubomír z Prahy

VÝHERCE dotazníkového průzkumu

V dubnu letošního roku jsme Vás, čtenáře TECHNOVIN, oslovili s dotazníkovým průzkumem zaměřeným na náš firemní časopis. 

Pouhým zodpovězením krátkého dotazíku se každý respondent automaticky zařadil o možnost vyhrát voucher do internetového obchodu ALZA.cz v hodnotě 2 000,- Kč.

Představujeme Vám šťastlivce, pana Lubomíra z Prahy.
Všem, kteří věnovali svůj čas vyplnění dotazníku, upřímně děkujeme. 

Technoviny 6

TECHNOVINY 6 - Montážní sprej aneb mazadlo pro Váš business

Léto se kvapem blíží ke svému konci a my Vám přinášíme další vydání Technovin, které mimo jiné můžete brát jako vstupenku do další poloviny roku.

V přijemně letních slunncýh dnech jsme se s Vojtou pustili do prověrky našich nejprodávanějších vrtáků SMSW. Otestovali jsme, zda skutečně zvládneme vyvrtat 150 děr jedním ze speciálních kovových vrtáků, a jak to dopadlo?

Nahlédněte do TECHNOVIN a nezapomeňte s námi opět soutěžit. Tentokrát o autochladničku Clatronic.

 

 

 

Tech-lit pomáhá vítězům

TECH-LIT pomáhá vítězům!

Dlouhodobě spolupracujeme se společností  RTT, a.s, která se zabývá ekologickou likvidací odpadů, v čele s jednatelem panem Petrem Paškem, který je i zároveň pilotem závodního speciálu SUBARU IMREZA STI.

Dlouhodobé vztahy a vzájemná spolupráce vzali za své a my jsme se tak stali technickou podporou skupiny RTT Racing. 

I nadšenci motosportu udržují své stroje při životě prostřednictvím profesionálních produktů TECHNOLIT.

Vyplňte dotazník a VYHRAJTE

Vyplňte dotazník a VYHRAJTE!

Jste čtenářem TECHNOVIN a sledujete naše rubriky pravidelně?
Tak vyplňte krátký dotazník a zařaďte se do hry o Voucher do internetového obchodu ALZA.CZ v hodnotě 2.000,-

 

Odpovězte na otázky a pomozte nám odhalit tu správnou cestu TECHNOVIN.

Váš názor nás totiž zajímá!

 

TECHNOVINY 5

TECHNOVINY 5 - Jak být v suchu nejen mezi kapkami deště

Ani tentokrát jsme nezaháleli a plni očekávání se pustili do testování impregnace Pro-Tect z řady produktů Best of Technolit. Dozvíte se, jak impegnace obstála v souboji nejen s vodou, ale i oleji. V prvidelné rubrice "zaostřeno na..." jsme se zaměřili na super čistič HR2000 Super, především na jeho výhody a univerzálnost.

Přejme Vám prima čtení a nezapomeňte na soutěž :-)! Tentokrát hrajeme o digitální fotoaparát Sony, se kterým budete moci zachytit všechny své letní zážitky.

Vyzvali jsme mladou generaci zlatých českých rukou!

SOUTĚŽ pro školy: VYZKOUŠEJ, NAFOŤ a VYHRAJ!

V říjnu loňského roku jsme oslovili několik desítek škol technického zaměření, které jsme vyzvali do soutěže za pomoci profesionálních produktů TECHNOLIT.

Ohodnotili jsme ty nejlepší, kterým jsme osobně pogratulovali a předali zaslouženou výhru. Podívejte se na soutěžní fotografie i na ty nejlepší účastníky soutěže.

TECHNOVINY 4

TECHNOVINY 4 - Testujeme na plné obrátky

S koumákem Vojtou jsme se pustili do testování kotoučů. Jak obstál brusný kotouč Green Corps se speciální brusnou plochou v porovnání s ostatními? Co brusný kotouč zvládl a jaké byly výsledky?To vše se dozvíte v tomto čísle.

Setkání týmu společnosti TECH-LIT

Předvánoční setkání týmu TECH-LIT

Ačkoliv jsme Vám k dispozici po celé republice, je potřeba se v rámci týmu TECH-LIT pravidelně sektávat a pracovat tak na klíčových strategiích společně! 

TECHNOVINY 3 - Vyzýváme mladou generaci zlatých českých rukou

S příchodem podzimu přínášíme Vaše oblíbené TECHNOVINY a věříme, že ani pro tentokrát nebude nouze o zajímavé čtení.

Podporujeme sílu v nohách - CZECH MTB

Aktivně jsme se zařadili mezi desítku sponzorů, jež podporují Český pohár horských kol. Letošní sezona je téměř za námi a my skládáme poklonu nejen vítězům, ale i všem zúčastněným za jejich obdivuhodné výkony

TECHNOVINY 2 - druhé číslo již na cestě ke svým čtenářům

Právě vyšel další díl našeho firemního časopisu, který opětovně přináší zajímavé informace a umožňuje Vám nahlédnout do světa TECH-LIT

TECHNOVINY - časopis, který přináší nápady, inspiraci i novinky

TECHNOVINY 1 - časopis, který přináší nápady, inspiraci i novinky

První vydání časopisu zamířilo ke svým čtenářům v dubnu letošního roku. Úvodní číslo magazínu cílí na představení naší společnosti a základní informace o nás.

TECHNOLIT zase roste a udává směr

TECHNOLIT zase roste a udává směr

V únoru jsme se účastnili otevření nové školící a servisní budovy v rámci továrny TECHNOLIT v německém Grossenluderu a zároveň jsme otestovali novinky na rok 2015, které budeme spouštět také v ČR.

Žijeme i na youtube

Žijeme i na youtube

Využití našich výrobků v praxi máte možnost shlédnout na našem YT kanálu.

Jsme Vám všude na blízku - Slavnosti Cibule Račetice 2014

Jsme Vám všude na blízku - Slavnosti Cibule Račetice 2014

Prezentace výrobků na slavnostech byla především příležitost pro lidi, kteří se s výrobky za normálních okolností nemohou setkat. Například soukromníci či zemědělci, kteří jsou po většinu roku na polích.

Marketingový průzkum 2014

Marketingový průzkum 2014

Ke konci července a během celého srpna probíhal marketingový výzkum mezi našimi zákazníky formou písemného dotazování. Dotazník byl směrován na vnímání značky TECH-LIT®, na její hodnocení v souvislosti s obchodním zastoupením, dále na propagaci, kvalitu, cenu apod.

Spolupracujeme

Výčet ze společností s kterými spolupracujeme

 
 
 

Přepnout do verze pro tablet / PC
Úvod  |  Ochrana dat  |  Copyright a právní podmínky

TECH-LIT s.r.o., průmyslová chemie, lepidla, odmašťovače, elektrody

Společnost TECH-LIT s.r.o. zastupuje na českém trhu německou společnost TECHNOLIT GmbH, která má více než 30-tiletou tradici na evropském trhu. V našem prodejním sortimentu naleznete výrobky určené do sféry opravárenství, údržby a výroby.

2015 © TECHLIT s r.o. design REMOEX CZ a.s. | programování MagicHouse s.r.o.
Některá jména, loga, design, titulky, slova nebo slovní spojení použitá na těchto www stránkách mohou být, nebo jsou registrovanými ochrannými známkami, servisními značkami nebo obchodními jmény příslušných vlastníků.

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.

V pořádku