Úvod  |  VOP  |  KTL  |  Nejčastěji kladené dotazy  |  Soutěžní podmínky  |  TECH-LIT SK  |  Statek Ostružno

Zaostřeno na

Ošetření laku automobilu

Na lak každého vozu působí řada vlivů, které negativně ovlivňují kvalitu povrchu karoserie – kyselé deště, sůl nebo odletující kamínky či asfalt. Pokud se ale budeme o čistotu karoserie auta náležitě starat, zachováme tak jeho novější vzhled po delší dobu. Díky kvalitní péči je také možné dosáhnout lepší ceny v případě prodeje ojetého auta.

Kvalitní řezný olej do každé dílny

Řezné kapaliny jsou důležitou součástí technologie třískového obrábění, frézování, vrtání, soustružení, broušení i honování. Bezprostředně ovlivňují kvalitu výroby a výrazně se dotýkají i provozních nákladů – prodlužují životnost nářadí. Jejich účinek je především mazací, chladicí, čisticí i ochranný a používají se při požadavku vysoké životnosti ostří nástroje a malé drsnosti obráběného povrchu.

ABS- Abbeiz Spray- žrout starých nátěrů

Odstraňování starých nátěrů je téměř nevyhnutelnou součástí všech renovací i mnohých udržovacích prací. Pouze dokonalé odstranění barev a správná příprava podkladu dokážou zaručit perfektní výsledek při novém nátěru. Existuje několik možností, jak zašlou barvu, lak či tmel odstranit z povrchů – přes trpělivé obrušování až po radikálnější opalování. My pro vás máme ale daleko jednodušší tip, jak se starého nátěru zbavit.

2 v 1: renovace a čištění plastů i gumy

KTS – 2 v 1: renovace a čištění plastů i gumy

Nejen plasty, ale i gumové materiály jsou dnes používány stále častěji. I když jsou celkem odolné, vlivem času i užívání se jejich vzhled rapidně mění. Příčinou je působení vnějších vlivů, zejména slunečního záření, které má za následek změnu barevného odstínu. Naopak vlhkost či teplotní výkyvy mají na stárnutí plastů pouze minimální vliv. Jak je možné tyto materiály renovovat a čistit bez toho, abyste se museli obrátit na odborníky?

TECHTAN 2 v 1 – vysokotlaký čisticí a chladicí sprej

Někdy nastane situace, kdy není příliš prostoru pro váhání a čas hraje nejdůležitější roli. Zpravidla se to stane tehdy, když potřebujeme provést rychlou montáž drobných součástek nebo vytvořit dočasnou „ledovou zátku“ při instalatérské práci. I pro tyto případy je dobré být připraven a mít v záloze pomocníka, na kterého se můžeme spolehnout. I my se jedním takovým pomocníkem pyšníme. Tak neváhejte a pojďte se s námi podívat na Techtan – vysokotlaký čisticí a chladicí sprej.

Noroston

S Norostonem®-N se rzi už nemusíte bát

Odstranit rez v dnešní době už není žádný problém. My se však zaměříme na to, jak rez nejen odstranit, ale jak počínající korozi důkladně zlikvidovat a zabránit jejímu šíření.

Vsaďte na LBC

Ne a ne povolit? Vsaďte na LBC

Šrouby, čepy nebo ložiska, jež nejdou povolit, to je poměrně běžná situace. Ale jak na to, když se nedaří ani po všech zdánlivě osvědčených pokusech? Nenechte se dostat na dno svých sil, bojujte úspěšně a vsaďte na zaručenou výhru bez zbytečné námahy.

Dílenský vozík JUMBO

S vozíkem JUMBO budete mít nářadí vždy po ruce

Dílenské vozíky jsou v každé dílně bezpochyby velmi užitečné. Nářadí dostává jasný řád, vše je přehledně srovnané a vždy najdete to, co právě potřebujete. Vozík je tedy praktickým pomocníkem i parťákem, který vás ve chvíli, kdy hledáte ten správný šroubovák či jiné nářadí, rozhodně nenechá¨ve štychu. Ale jak vybrat ten správný dílenský vozík, abyste s ním byli spokojeni a dokonale vyhovoval vašim potřebám?

Spolupracujeme

Výčet ze společností s kterými spolupracujeme

 
 
 

Přepnout do verze pro tablet / PC
Úvod  |  Ochrana dat  |  Copyright a právní podmínky

TECH-LIT s.r.o., průmyslová chemie, lepidla, odmašťovače, elektrody

Společnost TECH-LIT s.r.o. zastupuje na českém trhu německou společnost TECHNOLIT GmbH, která má více než 30-tiletou tradici na evropském trhu. V našem prodejním sortimentu naleznete výrobky určené do sféry opravárenství, údržby a výroby.

2015 © TECHLIT s r.o. design REMOEX CZ a.s. | programování MagicHouse s.r.o.
Některá jména, loga, design, titulky, slova nebo slovní spojení použitá na těchto www stránkách mohou být, nebo jsou registrovanými ochrannými známkami, servisními značkami nebo obchodními jmény příslušných vlastníků.

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.

V pořádku