Úvod  |  VOP  |  KTL  |  Nejčastěji kladené dotazy  |  Soutěžní podmínky  |  TECH-LIT SK  |  Statek Ostružno

Multifunkční pěna nejen do vašeho automobilu

MFSCo je MFS?
MFS, neboli Multifunkční pěna - Multifunktionsschaum, je intenzívní čistič určený k odstranění nečistot beze zbytků. Aktivní čistící pěna působí koncentrovaně na jednom místě a je ideální k použití i na svislých místech. Pěna proniká hluboko do pórů a odstraňuje nečistoty, jako olej, mazivo, krev, hmyz, zbytky jídel, nápojů, inkoust atd. Můžete ji aplikovat na jakémkoli hladkém povrchu ze skla, keramiky, plastické hmoty, lakovaného dřeva.

Co vlastně taková „Multifunčka“umí?
Pozorně jsem si přečetl možnosti aplikace pěny a následně tedy odzkoušel na různých částech vozu - sklo, plastové a gumové části, potahy. Na fotografiích můžete vidět rychlé a snadné očištění skel a palubové desky. Účinnost pěny jsem vypozoroval po několika vteřinách, kdy bílá vrstva začne aktivně působit a tím vytahovat zašlé nečistoty. To vše je doprovázeno příjemnou citrusovou vůní, která dokonale osvěží interiér vašeho automobilu.MFS výhody

Jak na to, aby to bylo v pohodě
Důležité je utvořit pořádnou pěnovou čepici, abychom ji dali dostatečný prostor pro „úklid“. Ale pozor - při čištění čalounění či jiného savého materiálu, musíte být stále ve střehu a včas pěnu vysát, popřípadě seškrábnout druhou stranou víčka spreje, jinak se pěna vsákne zpět a nevyčistíme tak zhola nic. Takže pro správné použití a následně účinnost pěny je třeba dbát rad našich vyškolených obchodních zastupců.

Na všechno stačí jeden sprej
Aplikace je jednoduchá a pohodlná především díky koncentraci na jedno místo. S jedním sprejem tak vyčistíme téměř celý interiér. Nepotřebuji čistič potahů s kartáčem, okenu se savou utěrkou ani vlhčené ubrousky na plastové části vozu, mám multifunkční pěnu, která nahradí několik výrobků najednou. Mimo jiné lze pěnu využít i v domácnosti, například na PC a TV obrazovky, tablety či dennodenně používané mobilní telefony. A co teprve její profesionální využití v rámci hotelového provozu, kdy je rychlím pomocníkem při odstranění nežádoucích skvrn na koberci či čalounění.


Kde MFS koupit?
Jedině u NÁS! Jestli vás překvapila jednoduchost a hlavně všestranné použití pěny a chcete ji také mít ve svém autě či doma, napiště nám. Poradíme, kde všude můžete pěnu využít a hlavně jak na to, aby aplikace probíhala správně a účinně.

 

Spolupracujeme

Výčet ze společností s kterými spolupracujeme

 
 
 

Přepnout do verze pro tablet / PC
Úvod  |  Ochrana dat  |  Copyright a právní podmínky

TECH-LIT s.r.o., průmyslová chemie, lepidla, odmašťovače, elektrody

Společnost TECH-LIT s.r.o. zastupuje na českém trhu německou společnost TECHNOLIT GmbH, která má více než 30-tiletou tradici na evropském trhu. V našem prodejním sortimentu naleznete výrobky určené do sféry opravárenství, údržby a výroby.

2015 © TECHLIT s r.o. design REMOEX CZ a.s. | programování MagicHouse s.r.o.
Některá jména, loga, design, titulky, slova nebo slovní spojení použitá na těchto www stránkách mohou být, nebo jsou registrovanými ochrannými známkami, servisními značkami nebo obchodními jmény příslušných vlastníků.

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.

V pořádku