Úvod  |  VOP  |  KTL  |  Nejčastěji kladené dotazy  |  Soutěžní podmínky  |  TECH-LIT SK  |  Statek Ostružno

TECHTAN 2 v 1 – vysokotlaký čisticí a chladicí sprej

Mráz a vzduch v akci
V první řadě musíme upozornit na jeden zásadní rozdíl od běžných zmrazovacích a podchlazovacích sprejů. Techtan se totiž pyšní rovnou dvěma vlastnostmi současně – ČISTÍ a CHLADÍ. Možná vás napadne, jak to dokáže. Jednoduše. Použijeme-li tento výrobek ve vertikální poloze, dochází k vysokotlakému foukání vzduchu pod tlakem až 5 barů. Pokud jej však nakloníme do horizontální polohy nebo otočíme dnem vzhůru, dokáže podchlazovat až na −40 °C. To vše s maximálním efektem spotřeby, protože Techtan je naplněn čistou aktivní látkou, která zajišťuje stabilní tlak až do úplného spotřebování.

Kde všude pomáhá
Není pochyb o tom, že se Techtan osvědčil jako nepostradatelná montážní pomůcka. V krátké době dokáže místo aplikace ochladit až na −40 °C, čímž dojde k výraznému smrštění materiálu. A právě díky této vlastnosti je vhodný k zalícování ložisek na hřídelích a všude tam, kde je potřeba rychle snížit teplotu součástek a součástí pro snadnou výměnu či opravu. Chladicí vlastnost Techtanu tak nabízí mnohostranné využití při opravách a vyhledávání chyb, při údržbě, v automobilovém průmyslu i při výrobě. Účinku tohoto skvělého pomocníka lze však využít i při běžném úklidu, například při odstraňování zaschlých lepidel, tmelů nebo žvýkaček. Nežádoucí zbytky, které jsou mnohdy těžko odstranitelné, se po podchlazení dají celkem snadno od povrchu oddělit škrabkou. Opravy a výměna radiátorů je jistě parketa odborníků se speciálním vybavením, většinou se provádí mimo sezonu a jedná se o plánovaný zásah s určitým omezením. Jsou však situace, kdy potřebujeme v rámci údržby zasáhnout i sami – rychle, neplánovaně a bez dlouhodobého omezení. Nástroj na instalatérské práce malého rozsahu představuje i Techtan. Dočasně zmrazit můžeme například malé průměry potrubních systémů bez přímého tlaku vody, a to bez nutnosti vypouštění systému. Ledovou zátku za pomoci potřebných manžet tak vytvoříte i s Techtanem.

Odstraní prach a nečistoty

Stlačený vzduch představuje zajímavou formu energie nejen pro domácí dílnu. Nejběžněji ho využíváme za pomoci kompresorů a dalšího příslušenství, které umožňuje všestranné využití – pneumatické nářadí, nafukování pneumatik, lakování stříkacími pistolemi apod. Vzduch však dokážeme využít i v menším objemu a tlaku, což nám umožňuje právě Techtan – 80 litrů stlačeného vzduchu pod tlakem až 5 barů. Velmi účinný je při použití k důkladnému odstranění prachu a jiných nečistot z těžko dostupných nebo citlivých míst. Techtan lze použít i tam, kde z důvodu vysokého napětí nebo statické elektřiny může hrozit vznícení. Zásluhou vysokého tlaku a speciální rozprašovací trubice umožňuje účelné a přesné zacílení. Fouká a bere vše, co mu stojí v cestě… Techtan nám usnadní práci při vyfukování jemné mechaniky, elektroniky, výpočetní techniky, ale i jiných těžce dostupných míst zanesených nečistotami.Na co si dát pozor
»» S nádobou nikdy netřepejte! 
Obsah nádoby se nesmí promíchat, jinak Techtan ztratí veškeré vlastnosti a nebude fungovat.
»» Skladujte v rozmezí pokojových teplot! 
Pakliže nádobu nedopatřením vystavíte nižším teplotám, hrozí ztráta akceschopnosti tohoto výrobku – Techtan již nebude v té správné kondici.
»» Pozor na prsty! 
Nepodceňuje práci s Techtanem – v případě chladivého účinku a nechtěného zasažení pokožky hrozí nepříjemné omrzliny.
»» Mějte na paměti tlak 5 barů! 
V případě čištění jemné mechaniky buďte vždy obezřetní, aplikujte vzduch po dávkách a tak, aby nedošlo k poškození jemné mechaniky.

Spolupracujeme

Výčet ze společností s kterými spolupracujeme

 
 
 

Přepnout do verze pro tablet / PC
Úvod  |  Ochrana dat  |  Copyright a právní podmínky

TECH-LIT s.r.o., průmyslová chemie, lepidla, odmašťovače, elektrody

Společnost TECH-LIT s.r.o. zastupuje na českém trhu německou společnost TECHNOLIT GmbH, která má více než 30-tiletou tradici na evropském trhu. V našem prodejním sortimentu naleznete výrobky určené do sféry opravárenství, údržby a výroby.

2015 © TECHLIT s r.o. design REMOEX CZ a.s. | programování MagicHouse s.r.o.
Některá jména, loga, design, titulky, slova nebo slovní spojení použitá na těchto www stránkách mohou být, nebo jsou registrovanými ochrannými známkami, servisními značkami nebo obchodními jmény příslušných vlastníků.

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.

V pořádku