Úvod  |  VOP  |  KTL  |  Nejčastěji kladené dotazy  |  Soutěžní podmínky  |  TECH-LIT SK  |  Statek Ostružno

Dílenský vozík Werkstattwagen JOKER II

Dílenský vozík Werkstattwagen JOKER II

Dílenský vozík JOKER je ideálním pomocníkem do každé dílny. Disponuje s ergonomickou pracovní výškou a se skvěle dimenzovaný prostorem.

Vozík JOKER má velkou zesílenou odkládací plochu s prohlubněmi na nástroje a drobné díly, díky čemuž je pracovní plocha přehledná a praktická. Bočnice vozíku jsou osazeny děrovanými mřížkami, které slouží k upevnění příslušenství a dalšího nářadí. Vozík je skvěle ovladatelný a to díky lehkoběžným kolečkům z polyuretanu, která jsou extrémně odolná proti opotřebení, rozšiřování trhlin i proti olejům. JKOER je dostupný s výbavou 6 různými nástrojovými moduly (132 nástrojů) nebo nevybavený s možností individuálního osazení.

  

Balení výrobku

Výrobek Balení Skladové číslo
JOKER vybavený 1 vozík 771000701
JOKER nevybavený 1 vozík 7710007

 

Valda,
doporučuje tento produkt, protože...

User friendly

Mohlo by Vás zajímat

HOCKER - Dílenská stolička (Werkstatthocker)

Díky dílenské stoličce Werkstatthocker můžete pracovat ještě pohodlněji.

Detail produktu

Mobilní dílenský stůl - Mobile Werkbank JOVIO

Mobilní dílenský stůl Mobile Werkbank „JOVIO“ představuje spojení dílenského vozíku a zároveň dílenského stolu. JOVIO je tak Vaše pojízdná dílna.

Detail produktu
 

Přepnout do verze pro tablet / PC
Úvod  |  Ochrana dat  |  Copyright a právní podmínky

TECH-LIT s.r.o., průmyslová chemie, lepidla, odmašťovače, elektrody

Společnost TECH-LIT s.r.o. zastupuje na českém trhu německou společnost TECHNOLIT GmbH, která má více než 30-tiletou tradici na evropském trhu. V našem prodejním sortimentu naleznete výrobky určené do sféry opravárenství, údržby a výroby.

2015 © TECHLIT s r.o. design REMOEX CZ a.s. | programování MagicHouse s.r.o.
Některá jména, loga, design, titulky, slova nebo slovní spojení použitá na těchto www stránkách mohou být, nebo jsou registrovanými ochrannými známkami, servisními značkami nebo obchodními jmény příslušných vlastníků.

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.

V pořádku